Internetowa rejestracja wizyt w Przychodni Weterynaryjnej Vetmedic

Posted on
Informujemy, że oprócz dotychczasowej rezerwacji wizyt przez telefon uruchomiliśmy też możliwość umawiania wizyt Waszych zwierząt przez internet.
Można to zrobić klikając odnośnik na naszej stronie internetowej www.vetmedic.sanok.pl lub bezpośrednio pod adresem internetowym :

Tym sposobem można także zamówić odbiór leków w ramach kontynuacji leczenia ew środki przeciw pasożytom wewnętrznym ( robaki) i zewnętrznym (pchły, kleszcze, wszy, świerzbowce), karmy, ew drobne zabiegi pielęgnacyjne  (obcinanie pazurów, opróżnianie gruczołów okołoodbytowych, czyszczenie uszu itp.

Rezerwacje odbioru leków i  karm do : Natalia Bury-Grabowska i Karolina Ryniak
Rezerwacje drobnych zabiegów pielęgnacyjnych do : Karolina Ryniak
Przy rezerwacji karm i leków proszę o wybranie przybliżonego czasu odbioru zamówionych towarów. Pomoże to nam lepiej rozplanować grafik i przygotować wszystko na czas.

PO ZAREJESTROWANIU WIZYTY PRZEZ KLIENTA PROSZĘ OCZEKIWAĆ NA POTWIERDZENIE TELEFONICZNE Z NASZEJ STRONY O ZAREZERWOWANIU DLA PAŃSTWA TERMINU WIZYTY BĄDŹ ODBIORU LEKÓW CZY KARMY . 
DOPIERO POTWIERDZENIE Z NASZEJ STRONY WIĄŻE SIĘ Z AKCEPTACJĄ PRZEZ NAS WYBRANEGO TERMINU WIZYTY. 
EW. PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY W PRZYPADKU BRAKU ODPOWIEDZI OD NAS W CIĄGU 5-10 MINUT OD ZŁOŻENIA PRZEZ PAŃSTWA REZERWACJI. 

Prosimy o wyrozumiałość w czasie oczekiwania na potwierdzenie wizyty zarezerwowanej przez internet, bądź w sytuacjach gdy chcemy umówić wizytę przez telefon o bezpośredni kontakt z naszym numerem 793 493 804.

Pozdrawiamy

Przychodnia Weterynaryjna Vetmedic.